Turniej "Gramy dla papieża" - 27-29.10.2019 r.

Turniej "Gramy dla papieża"  - 27-29.10.2019 r.

W dniach 27-29.10.2019r. w szkole Podstawowej im . Jana Pawła II w Dziadkowicach odbył się XI turniej piłki siatkowej pod hasłem GRAMY DLA PAPIEŻA. Jak co roku turniej organizowany jest w ramach uczczenia pamięci dnia papieskiego.

27 października w kategorii „Open” walczyło 5 drużyn: m.in.: NVT Dziadkowice, Puszcza Mielnicka, Bażanty Banda Mazura, Młodzież Dziadkowice. Oto wyniki:

I miejsce - NVT Dziadkowice (skład drużyny: Maciej Litwinowicz, Dorota Kowalczuk, Przemysław Ciepłucha, Łukasz Skilpski, Alek Wojtkowski, Romuald Leoniuk)

II miejsce- Puszcza Mielnicka

III- Bażanty

IV- Banda Mazura

V- młodzież Dziadkowice.

Najlepszy atakujący : Alek Wojtkowski, zaś najlepszym rozgrywającym – Waldemar Hryciuk.

W poniedziałek zmierzyły się dziewczęta ze szkół podstawowych.

I miejsce – Kleszczele (skład drużyny Maja Naskowicz, Aleksandra Misiuk, Natalia Sidorczuk, Olga Pawłowicz, Maja Hubert, Monika Sawicka, Amelia Derniewicz, Anita Ambrożewicz, Patrycja Polak, Natalia Rosa, Wiktoria Tatarczuk. )

II miejsce - Dziadkowice

III miejsce - Białowieża

Najlepszą zawodniczką została: Misiuk Aleksandra

Trzeci dzień w piłce siatkowej zmierzyli się chłopcy ze szkół podstawowych:

I miejsce - Białowieża I

II miejsce – Dziadkowice I

III miejsce – Białowieża II

IV miejsce - Dziadkowice II

Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dziadkowicach, zaś sponsorem nagród Wójt Gminy Dziadkowice – Antoni Brzeziński oraz Sklepik Uczniowski.