„Must Be the English Music” 18.06.2015 r.

Must Be the English Music”

18 czerwca w Andryjankach odbył sie Międzyszkolny Konkurs Piosenki w Języku Angielskim dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VI: Małgorzata Bobrowicz, Amanda Osmólska i Emilia Trochimowicz nad którymi opiekę sprawowała pani Justyna Kryńska. Konkurs polegał na przygotowaniu i zaprezentowaniu dowolnej piosenki angielskojęzycznej do podkładu muzycznego bez linii wokalnej. Jury oceniało znajomość tekstu, dobór repertuaru, poprawność muzyczną i językową. Nasze szóstoklasistki wypadły znakomicie. Emilka zajęła II miejsce śpiewając utwór zespołu ABBA Thank you for the music, a Gosia III miejsce z piosenką Elvisa Presleya Can’t help falling in love with you. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.