Biegi przełajowe 21.10.2017 r.

Dnia 21.10.2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Siemiatyckiego w Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie od klas VI szkoły podstawowej do III gimnazjum. Pierwsza szóstka w każdym biegu awansowała do finału grupy południowej. Te zawody odbędą się w marcu 2018 r. Oto lista osób, które awansowały dalej:

• klasa IV dziewczęta: Natalia Korzeniewska (V miejsce)
  • klasa IV chłopcy: Marcin Usakiewicz (III miejsce), Kamil Smorczewski (IV miejsce), Krzysztof Czarkowski (V miejsce), Emil Śliwiński (VI miejsce)
  • klasa V chłopcy: Hubert Zieleniewski (III miejsce), Kacper Szymczuk (IV miejsce)
  • klasa VII chłopcy: Bartek Górski (II miejsce)
  • klasa VII dziewczęta: Kinga Osmólska (II miejsce), Patrycja Wiercińska (V miejsce), Klaudia Kulesza (VI miejsce)
  • klasa II gimnazjum: Mateusz Usakiewicz (VI miejsce)
  • klasa III gimnazjum: Adrian Osmólski

Wszystkim osobom startującym w tych zawodach serdecznie gratulujemy, ponieważ wszyscy godnie reprezentowali naszą szkołę.