Rok szkolny 2012/2013

W tym roku wszystko się zaczęło...

Najtrudniejsze są początki. Organizację Punktu Przedszkolnego zaczęliśmy od pierwszego naboru oraz przygotowania sali. Zostały zakupione potrzebne sprzęty i pomoce dydaktyczne, między innymi meble, laptop, radioodtwarzacz, tablica interaktywna, sprzęt gimnastyczny. Wszystkie dzieci otrzymały wyprawkę w postaci strojów gimnastycznych i artykułów papierniczych.

W pierwszym roku do Punktu Przedszkolnego uczęszczało 25 dzieci w wieku 3, 4, i 5 lat.  Poza planowanymi zajęciami przedszkolaki uczestniczyły w różnych uroczystościach organizowanych na terenie szkoły. Wyjeżdżały także do Tęczowej Krainy w Bielsku Podlaskim oraz na spektakl teatralny do Siemiatycz. Rok szkolny zakończyliśmy piknikiem rodzinnym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Dziadkowicach.