Otwarty Puchar Andy Podlaskiego Stowarzyszenia Rozwoju Dzieci i Młodzieży Kick Boxing 5.02.2022r.

Około 130 zawodników i zawodniczek wzięło udział w „Otwartym Pucharze Andy w Kick Boxingu",

zorganizowanym 5 lutego,w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dziadkowicach.

Uczestnicy przyjechali z: Warszawy, Białegostoku, Częstochowy, Szczawnicy, Siedlec, Józefosławia k. Piaseczna, Grójca.
Jednak większość młodych karateków, to dzieci i młodzież zrzeszeni w akademii „Andy”, które ma korzenie w Siemiatyczach.
Koniecznie trzeba dodać, że wśród uczestników byli też młodzi mieszkańcy gminy Dziadkowice,
jak również w sztabie organizacyjnym nie zabrakło osób z naszej gminy.
Głównym punktem przedsięwzięcia były walki w różnych kategoriach wiekowych.
Dzieci próbowały swych sił w mini walkach pod okiem wykwalifikowanych sędziów.
Walki były prowadzone fair play. Co najważniejsze – każdy uczestnik wyjechał z medalem i dyplomem.
Więcej na temat imprezy wraz z dostępnymi zdjęciami na stronie: https://www.facebook.com/100069219969500/posts/252040883779909/?app=fbl